miercuri, 18 aprilie 2012

EXCLUSIV Şeful CCA, înfrânt: arbitrii străini revin în Liga 1! Primul meci la care vor oficia va fi derby-ul Steaua-Vaslui

   Comitetul Executiv al FRF a decis astăzi ca arbitrii străini să revină în Liga 1! Mircea Sandu şi Dumitru Dragomir au fost printre cei care au votat pentru brigăzile străine, iar Ion Crăciunescu, Gheorghe Stana şi Constantin Gheorghe s-au opus. Vor fi 7 meciuri conduse de străini, primul dintre acestea fiind Steaua - FC Vaslui, ce va avea loc vineri.
Partidele la care vor fi aduşi arbitri străini sunt următoarele: Steaua - FC Vaslui, Rapid - Steaua, Oţelul FC -Vaslui, Dinamo - Universitatea Cluj, Dinamo - CFR Cluj, Steaua - Dinamo şi CFR Cluj - Steaua.                                                                                                                         



Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu